Strona główna
Image
Strona główna
-------------
Historia parafii
Adres parafii
Kancelaria parafialna
Wspólnoty parafialne
-------------
Porządek Mszy św.
Ogłoszenia parafialne
Intencje mszalne
Napisz do nas
--------------------------
CHRZEST
MAŁŻEŃSTWO
POGRZEB
-------------
Czytelnia
-------------
-------------
Rada Duszpasterska
ARCHIWUM
PLAN KOLĘDY 2017/18
DLA NARZECZONAYCH - 2017


 


CZYTAJ BIBLIĘ
 
WIRTUALNY SPACER



WIRTUALNY SPACER
 
Dla wszystkich, którzy chcą być bierzmowani. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu


PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA 

W PARAFII ŚW. PAWŁA W NOWYM BYTOMIU

2016/2017

GRUPA I (niebieska)

ANIMATOR: JOANNA POTACZEK

Bytomska Natalia

Białas Paweł

Bogucki Kamil

Bytomska Wiktoria

Ceroń Adrian

Gorajczyk Magdalena

Hewlik Martyna

Izdebska Aurora

Janczarek Kamila

Kubas Paulina

Lisek Weronika

Siegmund Bogumiła

Zdziebko Dariusz

SPOTKANIA: 
MSZA ŚW 18.45 - 15 IX 2016; 
KATECHEZA 18.45 - 6 X 2016; 
MSZA ŚW. 18.45 - 3 XI 2016; 
RORATY 18.00 - XII 2016 (czwartki) 
KATECHEZA 18.45- 12 I 2017; 
MSZA ŚW. 18.45 2 II 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 2 III 2017; 
KATECHEZA 18.45 - 6 IV 2017
MSZA ŚW 18.45 - 4 V 2017;
KATECHEZA 18.45- 1 VI 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 22 VI 2017 
---------------------------------------
REKOLEKCE SZKOLNE - 27 III - 29 III 2017 r.
OPRÓCZ NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. (11.30) OBOWIĄZKOWO UCZESTNICZYMY W NABOŻEŃSTWACH:
- W PAŹDZIERNIKU - RÓŻANIEC (przynajmniej 12); 
- WE WIELKIM POŚCIE - DROGA KRZYŻOWA 
(wszystkie nabożeństwa) i GORZKIE ŻALE ( 2 );
- W MAJU - NABOŻEŃSTWA MAJOWE (przynajmniej 10).

GRUPA II  (brązowa)

ANIMATOR: JANINA WANOT 

Cylok Marcin

Gasz Patryk

Giemsa Adam

Godula Adam

Gojowy Klaudiusz

Iskra Julia

Januszka Klaudia

Magiera Roksana

Mansfeld Marta

Matczak Dominik

Pawlica Grzegorz

Szendzielorz Klaudia

Szulik Patryk 

Walczak Adam

SPOTKANIA: 
MSZA ŚW 18.45 - 15 IX 2016; 
KATECHEZA 18.45 - 6 X 2016; 
MSZA ŚW. 18.45 - 3 XI 2016; 
RORATY 18.00 - XII 2016 (czwartki) 
KATECHEZA 18.45- 12 I 2017; 
MSZA ŚW. 18.45 2 II 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 2 III 2017; 
KATECHEZA 18.45 - 6 IV 2017
MSZA ŚW 18.45 - 4 V 2017;
KATECHEZA 18.45- 1 VI 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 22 VI 2017 
---------------------------------------
REKOLEKCJE SZKOLNE - 27 III - 29 III 2017 r.
OPRÓCZ NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. (11.30) OBOWIĄZKOWO UCZESTNICZYMY W NABOŻEŃSTWACH:
- W PAŹDZIERNIKU - RÓŻANIEC (przynajmniej 12); 
- WE WIELKIM POŚCIE - DROGA KRZYŻOWA 
(wszystkie nabożeństwa) i GORZKIE ŻALE ( 2 );
- W MAJU - NABOŻEŃSTWA MAJOWE (przynajmniej 10).

GRUPA III (różowa)

ANIMATOR: BOŻENA FELS

Brym Patryk

Buczek Michał

Krzymiński Tomasz

Mameła Adam

Marcinkiewicz Denis

Musioł Adrian

Napierała Katarzyna

Osadnik Sebastian

Pataj Patryk

Serwuszok Mateusz

Szczyrba Kamila

Szulc Natalia 

Szymik Daria

SPOTKANIA: 
MSZA ŚW 18.45 - 15 IX 2016; 
KATECHEZA 18.45 - 6 X 2016; 
MSZA ŚW. 18.45 - 3 XI 2016; 
RORATY 18.00 - XII 2016 (czwartki) 
KATECHEZA 18.45- 12 I 2017; 
MSZA ŚW. 18.45 2 II 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 2 III 2017; 
KATECHEZA 18.45 - 6 IV 2017
MSZA ŚW 18.45 - 4 V 2017;
KATECHEZA 18.45- 1 VI 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 22 VI 2017 
---------------------------------------
REKOLEKCJE SZKOLNE - 27 III - 29 III 2017 r.
OPRÓCZ NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. (11.30) OBOWIĄZKOWO UCZESTNICZYMY W NABOŻEŃSTWACH:
- W PAŹDZIERNIKU - RÓŻANIEC (przynajmniej 12); 
- WE WIELKIM POŚCIE - DROGA KRZYŻOWA 
(wszystkie nabożeństwa) i GORZKIE ŻALE ( 2 );
- W MAJU - NABOŻEŃSTWA MAJOWE (przynajmniej 10).

GRUPA IV (zielona)

ANIMATOR: JUSTYNA OLSZEWSKA

Benigier Victoria

Dera Bartosz

Drzewiecki Tomasz

Gołuch Paulina

Kałuża Bianka

Kamiński Przemysław

Karwacka Angelika

Koprowska Monika

Kucharczyk Wiktoria

Olkiewicz Daniel

Wiecheć Dawid 

Zelder Adam


SPOTKANIA: 
MSZA ŚW 18.45 - 15 IX 2016; 
KATECHEZA 18.45 - 6 X 2016; 
MSZA ŚW. 18.45 - 3 XI 2016; 
RORATY 18.00 - XII 2016 (czwartki) 
KATECHEZA 18.45- 12 I 2017; 
MSZA ŚW. 18.45 2 II 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 2 III 2017; 
KATECHEZA 18.45 - 6 IV 2017
MSZA ŚW 18.45 - 4 V 2017;
KATECHEZA 18.45- 1 VI 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 22 VI 2017 
---------------------------------------
REKOLEKCJE SZKOLNE - 27 III - 29 III 2017 r.
OPRÓCZ NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. (11.30) OBOWIĄZKOWO UCZESTNICZYMY W NABOŻEŃSTWACH:
- W PAŹDZIERNIKU - RÓŻANIEC (przynajmniej 12); 
- WE WIELKIM POŚCIE - DROGA KRZYŻOWA 
(wszystkie nabożeństwa) i GORZKIE ŻALE ( 2 );
- W MAJU - NABOŻEŃSTWA MAJOWE (przynajmniej 10).

GRUPA V (turkusowa)

ANIMATOR: JOANNA MOLEK

Kulpińska Oliwia

Malcher Monika

Marcinczak Kinga

Nocoń Dawid *

Nocoń Mateusz *

Olszewski Rafał * S

Smolarczyk Natalia

Sowa Jordan

Szwinge Natalia

Wojtala Patryk * S

 Zakrzewski Kamil


SPOTKANIA: 
MSZA ŚW 18.45 - 15 IX 2016; 
KATECHEZA 18.45 - 6 X 2016; 
MSZA ŚW. 18.45 - 3 XI 2016; 
RORATY 18.00 - XII 2016 (czwartki) 
KATECHEZA 18.45- 12 I 2017; 
MSZA ŚW. 18.45 2 II 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 2 III 2017; 
KATECHEZA 18.45 - 6 IV 2017
MSZA ŚW 18.45 - 4 V 2017;
KATECHEZA 18.45- 1 VI 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 22 VI 2017 
---------------------------------------
REKOLEKCJE SZKOLNE - 27 III - 29 III 2017 r.
OPRÓCZ NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. (11.30) OBOWIĄZKOWO UCZESTNICZYMY W NABOŻEŃSTWACH:
- W PAŹDZIERNIKU - RÓŻANIEC (przynajmniej 12); 
- WE WIELKIM POŚCIE - DROGA KRZYŻOWA 
(wszystkie nabożeństwa) i GORZKIE ŻALE ( 2 );
- W MAJU - NABOŻEŃSTWA MAJOWE (przynajmniej 10).

GRUPA VI (szara)

ANIMATOR: PROBOSZCZ

Chromy Klaudia *

Dziura Kamil * S

Gilowska Paulina * S

Głodny Wiktoria * S

Boniecki Jakub *

Jojko Dominik *

Klimas Radosław*

Konieczna Katarzyna*

Liskowec Julia *

Misała Oliwia * S

Mróz Arkadiusz * S

Potaczek Anna * S

Prandzioch Agnieszka *S

Urbańczyk Wioleta* S

 Wojtala Martyna * S

SPOTKANIA: 

MSZA ŚW 18.45 - 15 IX 2016; 
KATECHEZA 18.45 - 6 X 2016; 
MSZA ŚW. 18.45 - 3 XI 2016; 
RORATY 18.00 - XII 2016 (czwartki) 
KATECHEZA 18.45- 12 I 2017; 
MSZA ŚW. 18.45 2 II 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 2 III 2017; 
KATECHEZA 18.45 - 6 IV 2017
MSZA ŚW 18.45 - 4 V 2017;
KATECHEZA 18.45- 1 VI 2017
MSZA ŚW. 18.45 - 22 VI 2017 
---------------------------------------
REKOLEKCJE SZKOLNE - 27 III - 29 III 2017 r.
OPRÓCZ NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. (11.30) OBOWIĄZKOWO UCZESTNICZYMY W NABOŻEŃSTWACH:
- W PAŹDZIERNIKU - RÓŻANIEC (przynajmniej 12); 
- WE WIELKIM POŚCIE - DROGA KRZYŻOWA 
(wszystkie nabożeństwa) i GORZKIE ŻALE ( 2 );
- W MAJU - NABOŻEŃSTWA MAJOWE (przynajmniej 10).

DUCHU ŚWIĘTY - PRZYJDŹ !



 
© 2017 swpawel.rudasl.wiara.pl :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.