Strona główna arrow ARCHIWUM arrow Podsumowanie październikowej sondy:
Image
Strona główna
-------------
Historia parafii
Adres parafii
Kancelaria parafialna
Wspólnoty parafialne
-------------
Porządek Mszy św.
Ogłoszenia parafialne
Intencje mszalne
Napisz do nas
--------------------------
CHRZEST
MAŁŻEŃSTWO
POGRZEB
-------------
Czytelnia
-------------
-------------
Rada Duszpasterska
ARCHIWUM
DLA NARZECZONAYCH - 2018


 


CZYTAJ BIBLIĘ
 
WIRTUALNY SPACERWIRTUALNY SPACER
 
Podsumowanie październikowej sondy: Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Podsumowanie październikowej sondy:

W Roku Wiary na stronie internetowej parafii: www: swpawel.rudasl.wiara.pl zadajemy naszym czytelnikom pytania, które opisują naszą wiarę. W październiku pytaliśmy: czym jest dla Ciebie modlitwa różańcowa? Zdecydowana większość odpowiadających, bo prawie 35 % zaznaczyła, że w czasie odmawiania różańca „rozważają tajemnice z życia Jezusa”. Dla 20 % biorących udział w sondzie „modlitwa różańcowa jest ulubioną modlitwą”. Niewiele ponad 10 % odpowiadających przyznało, że „modlitwa różańcowa jest ich codzienną praktyką” zaś dla 11 % jest ona „obroną przed pokusami”.

Niestety, tylko 2,2% odpowiedziało, modlitwa różańcowa jest dla nich „okazją do wspólnej modlitwy w rodzinie”. Jednak najgorsze jest to, że prawie 15% odpowiadających przyznaje, iż „wcale nie odmawia różańca”.

Pozostałe odpowiedzi: modlitwa różańcowa jest „trudną lecz konieczną do zbawienia modlitwą”  ( 8,7% ); modlitwa różańcowa jest „obowiązkiem” ( 7,6% ). W sondzie wzięło udział ponad 100 osób.

Zachęcając do codziennego odmawiania Różańca Świętego, który jest najlepszą „szkoła wiary” zapraszamy naszych Czytelników do włączenia się w Parafialną Wspólnotę Żywego Różańca. Swoją chęć przynależenia do tej Grupy Modlitewnej można zgłosić u zelatroki Żywego Różańca Świętego w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.00 ( w kościele ).  Róże Różańcowe czekają na Ciebie.

Proboszcz


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2018 swpawel.rudasl.wiara.pl :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.