Strona główna arrow ARCHIWUM arrow DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ MATKĘ BOŻĄ
Image
Strona główna
-------------
Historia parafii
Adres parafii
Kancelaria parafialna
Wspólnoty parafialne
-------------
Porządek Mszy św.
Ogłoszenia parafialne
Intencje mszalne
Napisz do nas
--------------------------
CHRZEST
MAŁŻEŃSTWO
POGRZEB
-------------
Czytelnia
-------------
-------------
Rada Duszpasterska
ARCHIWUM
DLA NARZECZONAYCH - 2018


 


CZYTAJ BIBLIĘ
 
WIRTUALNY SPACERWIRTUALNY SPACER
 
DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ MATKĘ BOŻĄ Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ MATKĘ BOŻĄ

Przykładowa grafika

W niedzi
elę stało się coś potwornego. R
zucono w twarz naszej Matki - Pani Jasnogórskiej. Uderzono w chrześcijańskie serce naszego Narodu - w nasze serce ! Nie możemy pozostać obojętni wobec zamachowca i jego świętokradztwa. Modlimy się więc o miłosierdzie Boże dla niego oraz o opamiętanie dla tych, którzy poprzez wzywanie do nienawiści wobec Kościoła i ludzi wierzących, szerzą w Polsce antykościelne i antychrześcijańskie postawy. Czyż mało mamy dowodów na to, słuchając wypowiedzi parlamentarzystów z niektórych ugrupowań politycznych, czy też oglądając stacje telewizyjne, które są na ich usługach.
 
Dlatego w naszej parafii - u Św. Pawła - przez najbliższy tydzień śpiewać będziemy wynagradzające "Suplikacje". po każdej Mszy Św. ( również po roratach ). Ta ekspiacja  zastąpi na ten czas antyfonę: "Oto Pan Bóg przyjdzie"

Zapraszam wszystkich do modlitwy przebłagalnej, a szczególnie tych Parafian, którym leży na sercu dobro Kościoła, a którzy przez to okropne wydarzenie zostali zranieni.
 
Ufam mocno, że ten zbrodniczy czyn, który nie powinien był się wydarzyć w chrześcijańskiej Polsce, jeszcze bardziej zwiąże nas z Bogiem i Kościołem, a sami katolicy zdecydowanie będą bronili  obyczajów, tradycji i wiary chrześcijańskiej przed podobnymi szaleńcami i napaściami ze strony szatana i jego sprzymierzeńców.
 
I jeszcze jedno: proszę Was moi Bracia i Siostry we wierze, nie bądźmy niemi i głusi wobec tego , co wyrabia się ostatnio w naszej Ojczyźnie z Kościołem.

Napiszcie też, czym była dla was wiadomość o profanacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Nie bójcie się posłuchać serca, by napisać prawdę. Szczęść Boże przez ręce naszej Matki - Maryi Jasnogórskiej
.


 
następny artykuł »
© 2018 swpawel.rudasl.wiara.pl :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.