Strona główna arrow ARCHIWUM arrow DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ MATKĘ BOŻĄ
Image
DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ MATKĘ BOŻĄ Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ MATKĘ BOŻĄ

Przykładowa grafika

W niedzi
elę stało się coś potwornego. R
zucono w twarz naszej Matki - Pani Jasnogórskiej. Uderzono w chrześcijańskie serce naszego Narodu - w nasze serce ! Nie możemy pozostać obojętni wobec zamachowca i jego świętokradztwa. Modlimy się więc o miłosierdzie Boże dla niego oraz o opamiętanie dla tych, którzy poprzez wzywanie do nienawiści wobec Kościoła i ludzi wierzących, szerzą w Polsce antykościelne i antychrześcijańskie postawy. Czyż mało mamy dowodów na to, słuchając wypowiedzi parlamentarzystów z niektórych ugrupowań politycznych, czy też oglądając stacje telewizyjne, które są na ich usługach.
 
Dlatego w naszej parafii - u Św. Pawła - przez najbliższy tydzień śpiewać będziemy wynagradzające "Suplikacje". po każdej Mszy Św. ( również po roratach ). Ta ekspiacja  zastąpi na ten czas antyfonę: "Oto Pan Bóg przyjdzie"

Zapraszam wszystkich do modlitwy przebłagalnej, a szczególnie tych Parafian, którym leży na sercu dobro Kościoła, a którzy przez to okropne wydarzenie zostali zranieni.
 
Ufam mocno, że ten zbrodniczy czyn, który nie powinien był się wydarzyć w chrześcijańskiej Polsce, jeszcze bardziej zwiąże nas z Bogiem i Kościołem, a sami katolicy zdecydowanie będą bronili  obyczajów, tradycji i wiary chrześcijańskiej przed podobnymi szaleńcami i napaściami ze strony szatana i jego sprzymierzeńców.
 
I jeszcze jedno: proszę Was moi Bracia i Siostry we wierze, nie bądźmy niemi i głusi wobec tego , co wyrabia się ostatnio w naszej Ojczyźnie z Kościołem.

Napiszcie też, czym była dla was wiadomość o profanacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Nie bójcie się posłuchać serca, by napisać prawdę. Szczęść Boże przez ręce naszej Matki - Maryi Jasnogórskiej
.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 swpawel.rudasl.wiara.pl :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.