Strona główna arrow ARCHIWUM arrow ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
Image
ODMAWIAJMY RÓŻANIEC Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Odmawiajmy Różaniec!
„Stań się płatkiem róży w Róży różańcowej!”


"Jestem Królową Różańca Świętego! Przyszłam upomnieć ludzi, aby zmienili swe życie, odmawiali różaniec..." -to słowa Maryi, wypowiedziane w czasie fatimskich objawień. Kto ich nigdy nie słyszał?! Dlaczego tak trudno jest przyjąć propozycję Niepokalanej? Może polecenie? Mo-że prośbę? Dlaczego nie chcemy przyjąć propozycji przynależności do Żywego Różańca w naszej parafii?
Przecież to nie jest ob-ciach! To nie jest nuda! To nie jest zaściankowość
"To jest ogromna, dynamiczna siła, która od lat ożywia Kościół."
Daj się wciągnąć w modlitwę, którą odmawiają miliony ludzi na całym świecie! To mało czasochłonne i nie jest trudne! Modlitwa zwięzła i krótka: Ojcze nasz, Zdrowaś  Maryjo, Chwała Ojcu. Modlitwa w Żywym Różańcu rozpoczęła się we Francji w 1826r. i trwa do dziś.

Stań się płatkiem róży w Róży różańcowej! Obowiązuje tylko jedna dziesiątka dziennie. W ciągu całego miesiąca ta sama. Nie można się pomylić!
Rozważania tajemnic różańcowych to modlitwa dla dziecka, młodzieńca, dziewczyny, sędziwych starców, ojców i matek. W tej modlitwie każdy "będzie wiedział' jak ma się zachować w chwilach smutku i chwilach radości,
przy kolebce i przy trumnie drogich mu osób."

"Piętnaście (dwadzieścia) węgli: jeden płonie, trzy lub cztery tlą się zaledwie, pozostałe są zimne...Ale zbierz-cie je razem, a wybuchną ogniem!" -tak pisała w swoim dzienniczku założycielka i patronka Żywego Różańca-Paulina Jaricot.

Więc zbierzmy się i rozpalmy ogień modlitwy, odmawiajmy Różaniec, powiększmy liczbę Róż różańcowych  w naszej parafii!
 "Przez ciągłe powtarzanie tych samych modlitw nabiera ona "atomowej" mocy."..."różaniec codziennie odmawiany ma niespożytą moc."
Nie zastanawiaj się dłużej! Przyjdź!

Już 2.  marca po  Mszy Św. o godz. 8.00 zadeklaruj swoją wolę modlitwy w Róży. To naprawdę nie jest trudne!               
        Oprac. M.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 swpawel.rudasl.wiara.pl :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.