ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2016/2017

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE W ROKU 2017/18 

  

 GRUDZIEŃ 2017
 

02.12.2017 SOBOTA GODZINA 14.30

 

  1. Szarotek 7 i 6  
  2. Szarotek 11 i 9  
  3. Szarotek 2 i 4  

03.12.2017 NIEDZIELA GODZINA 14.30 

  

  1. Niedurnego 28c, 28b, 28a, 28,  26, 24, 22, 20, 18, 16 ,14  
  2. Kościuszki 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11a, 11b  
  3. Kościuszki 2a, 2, 4a, 4, 6, 8, 10, 12   

05.12.2017 WTOREK GODZINA 15.30

  

  1. Ratowników 7b, 7a   
  2. Gimnazjum 11; Ratowników 9b, 9a, 3, 1  
  3. Niedurnego 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101  

06.12.2017 ŚRODA GODZINA 15.30 

  

  1. Szarotek 8   
  2. Markowa 5, 7, 9, 11, 13; Niedurnego 65, 67a, 67  
  3. Dobrej Nadziei 4, 8, 7, 5, 3, 1; Niedurnego 105,103  

08.12.2017 CZWARTEK GODZINA 15.30

  

  1. W. Pileckiego 24, 26 ,28, 27, 33  
  2. W. Pileckiego 23, 21, 2b, 2a, 6a   

09.12.2017 SOBOTA GODZINA 14.30 

  

  1. Chorzowska 4a, 4, 6a, 6, 8a 
  2. Chorzowska 12a, 12, 10a,10, 8  
  3. Chorzowska 16a, 16, 14a, 14 

 10.12.2017 NIEDZIELA GODZINA 14.30  

  1. Wojska Polskiego 1, 3a, 3, 5, 7, 9  
  2. Wojska Polskiego 21, 23, 25, 27, 29  
  3. Wojska Polskiego 11,13,15,17,19   

11.12.2017 PONIEDZIAŁEK GODZINA 15.30 

  

  1. Chorzowska 13e, 13d, 13c, 13b, 13a, 13 
  2. Chorzowska 18a, 18, 20a, 20  
  3. Niedurnego 30; Pokoju 2,1; Chorzowska 2, 2a 
  4. Rudzka 4,2,1,3,5,7  

12.12.2017 WTOREK GODZINA 15.30

  

  1. Pl. Jana Pawła II 3b, 3a, 1a, 1, 4, 2a, 2 
  2. Podgórze 2 - 16 
  3. Podgórze 18 – 28  

13.12.2017 ŚRODA GODZINA 15.30

  

  1. Czarnoleśna 17, 15, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1 
  2. Chorzowska 1, 5, 7, 9a, 11 
  3. Podgórze 30 – 42   

14.12.2017 CZWARTEK GODZINA 15.30

  

  1. Podgórze 15,13,11,9,7,5  

16.12.2017 SOBOTA GODZINA 14.30 

  

  1. Chorzowska 29c, 29b  
  2. Chorzowska 29, 29a  

17.12.2017 NIEDZIELA GODZINA 14.30 

  

  1. Lisia, Chorzowska 46; Mieszka I 2 –23  
  2. Chorzowska 44; Lompty 2, 2b, Mieszka I 1 – 33  
  3. Czarnoleśna 6a, 6, 4d, 4c, 4b, 4a, 4, 2  

18.12.2017 PONIEDZIAŁEK GODZINA 15.30 

  

  1. Kolista 7c, 7d  
  2. Kolista 7b, 7a  
  3. Kolista 7  

19.12.2017 WTOREK GODZINA 15.30

 

  1. Łączna 1 – 11; Krasickiego 2e, 2d, 2c, 2b, 2a, 2;   
  2. Krasickiego 1e, 1d, 1c, 1b, 1a, 1  

20.12.2017 ŚRODA GODZINA 15.30

  

  1. Kolista 5, 5a,  
  2. Kolista 5b 

27.12.2017 ŚRODA GODZINA 15.30

  

  1. Ks. Szymały 8c 
  2. Ks. Szymały 8a, 8b 
  3. Ks. Szymały 5b, 5a 
  4. Ks. Szymały 2a, 2 

28.12.2017 CZWARTEK GODZINA 15.30

  

  1. Ks. Szymały 12b, 12a  
  2. Ks. Szymały 12, 10a  
  3. Ks. Szymały 10b, 10c 
  4. Ks. Szymały 3a, 3  

29.12.2017 PIĄTEK GODZINA 15.30

  

  1. Ks. Szymały 6c, 6b  
  2. Ks. Szymały 6a, 4c  
  3. Ks. Szymały 4a, 4b 

 30.12.2017 SOBOTA GODZINA 14.30   

  1. Pokoju 11a, 11, 15a, 15 
  2. Chorzowska 23b ,23c 
  3. Chorzowska 23, 23a 

STYCZEŃ 2018

 

02.01.2018 WTOREK GODZINA 15.30  

  1. Objazdowa 5, 5a, 7a, 7 
  2. Objazdowa 13b, 13a, 13 
  3. Objazdowa 17d, 17c, 17b, 17a, 17  

 03.01.2018 ŚRODA GODZINA 15.30 

  1. Objazdowa 3a (56 – 21) 
  2. Objazdowa 3a (1 – 20); Objazdowa 3  

04.01.2018 CZWARTEK GODZINA 15.30 

 

  1. Objazdowa 15, 15a  
  2. Objazdowa 1, 1a 

05.01.2018 PIĄTEK GODZINA 15.30 

     
  1. Markowa 15c, 17a, 17 
  2. Markowa 15a, 15b, 15 

06.01.2018 SOBOTA GODZINA 14.30  

     
  1. Kolista 4a, 4, 6a, 6  
  2. Kolista 3a, 3, 2a, 2  

07.01.2018 NIEDZIELA GODZINA 14.30  

     
  1. Parkowa 19, 17, 15, 13 
  2. Parkowa 11, 9, 7 
  3. Parkowa 1, 3, 5 

08.01.2018 PONIEDZIAŁEK GODZINA 15.30  

     
  1. Hallera 18.16, 10, 4; Niedurnego 79c (poczta); Niedurnego 77 
  2. Hallera 3, 5, 7  
  3. Hallera 29 – 43; Żelazna, Konstytucji  

09.01.2018 WTOREK GODZINA 15.30 

     
  1. Furgoła 13f, 13e, 13d, 13c, 13b, 13a, 13 
  2. Furgoła 1, 3, 5, 7 ,9, 11 

10.01.2018 ŚRODA GODZINA 15.30 

     
  1. Furgoła 8a, 8, 10c, 10b, 10a, 10 
  2. Furgoła 6d, 6c, 6b, 6a, 6 

11.01.2018 CZWARTEK GODZINA 15.30 

     
  1. Furgoła 4, 4a, 4b 
  2. Damrota 2, 4, 4a, 6 ,8 ,8a, 10, 12  

12.01.2018 PIĄTEK GODZINA 15.30 

     
  1. Damrota 3, 5, 7, 7a  
  2. Niedurnego 51, 53a, 53, 55, 57 

13.01.2018 SOBOTA GODZINA 14.30 

     
  1. Chorzowska 25, 25b, 25a  
  2. Pokoju 21a, 21, 19a, 19, 17 
  3. Pokoju 3a, 3  

14.01.2018 NIEDZIELA GODZINA 14.30 

     
  1. Planty Kowalskiego 4; Niedurnego 48,48a, 50,50a,50b,50c, 50d,52 
  2. Pokoju 16, 20 
  3. Pokoju 10,12  

15.01.2018 PONIEDZIAŁEK GODZINA 15.30  

     
  1. Pokoju 9a, 9, 7a, 7 
  2. Pokoju 8, 6a, 6  
  3. Pokoju 5c, 5b ,5a, 5 

16.01.2018 WTOREK  GODZINA 15.30 

     
  1. Niedurnego 38a piętro 6 - 10   
  2. Niedurnego 38a parter - 5 piętro  
  3. Niedurnego 19, 21 ,23, 25 ,27 ,29, 31a, 31  

17.01.2018 ŚRODA  GODZINA 15.30 

     
  1. Niedurnego 38c piętro 6 - 10     
  2. Niedurnego 38c parter - 5 piętro  
  3. Niedurnego 47a, 47, 45b, 45a, 45, 43, 41, 39, 37, 35, 33  

18.01.2018 CZWARTEK  GODZINA 15.30 

     
  1. Niedurnego 38b piętro 6 - 10        
  2. Niedurnego 38b parter - 5 piętro  

19.01.2018 PIĄTEK  GODZINA 15.30  

     
  1. Niedurnego 38 piętro 6 - 10   
  2. Niedurnego 38 parter - 5 piętro  
  3. Wojska Polskiego 24,22,20,18,16  

20.01.2018 SOBOTA  GODZINA 14.30  

     
  1. Spółdzielcza 7, 7a, 7b 
  2. Spółdzielcza 5, 5a, 5b 

21.01.2018 NIEDZIELA  GODZINA 14.30 

     
  1. Spółdzielcza 1, 1a, 1b  
  2. Spółdzielcza 3, 3a ,3b 

22.01.2018 PONIEDZIAŁEK GODZINA 15.30 

     
  1. Wojska Polskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14  
  2. Smolenia 2a, 2 

23.01.2018 WTOREK  GODZINA 15.30 

     
  1. Smolenia 6a, 6 
  2. Smolenia 4a, 4 

27.01. 2018 SOBOTA  GODZINA 13.00 

Kolęda dodatkowa

  

Nastał czas odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy, którą przeprowadzą Wasi duszpasterze z kościoła Św. Pawła  w Nowym Bytomiu Jeśli będzie to Waszym życzeniem,  to pragnęlibyśmy się z Wami spotkać  

Odwiedziny tradycyjnie rozpoczynamy od godziny 14.30  - w soboty i niedziele, zaś od godziny 15.30 - w dni powszednie.  Modląc się w Waszej intencji, pobłogosławimy Wasze mieszkanie.  

Chcielibyśmy także porozmawiać o Waszych oczekiwaniach względem parafii oraz wysłuchać propozycji  w jaki sposób ożywić w parafialnych rodzinach wiarę w Jezusa Chrystusa Syna Bożego.

 

 Szczęść Boże 

 ks. Kamil Kiszewski, ks. Tomasz Cieciura,  ks. Bogdan Biela, ks. Jan Janiczek 

 Wszelkie uwagi dotyczące planu odwiedzin duszpasterskich prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.